HARMONOGRAM ZAJĘĆ

ORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W DZIADOWEJ KŁODZIE


_______________________________________________________________________________

WTOREK

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
14:00-16:00 malarstwo ( I grupa)sala wystawiennicza instruktor: Aleksandra Sztura
16:00-18:00 malarstwo ( II grupa) sala wystawiennicza instruktor: Aleksandra Sztura
16:00-17:00 nauka gry na gitarze sala muzyczna instruktor: Tomasz Zaręba
18:00-19:30 młodzieżowe koło teatralne sala wystawiennicza instruktor: Tomasz Zaręba

ŚRODA

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
09:00-12:00konsultacje dla rolników DODR sala integracji społecznej pracownik DODR Katarzyna Walczak
09:00-10:00 Senior Cafe sala wystawiennicza opiekun: Weronika Gontarz

CZWARTEK

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
09:00-12:00konsultacje dla rolników DODRsala integracji społecznejpracownik DODR Katarzyna Walczak
14:00-19:00 zajęcia wokalne sala muzyczna instruktor: Jakub Zapolny
15:30-17:30malarstwo dla dzieci (III grupa)sala plastycznainstruktor: Aleksandra Sztura
16:00-16:30 disco dance (dzieci 3-6 lat) sala wystawiennicza instruktor: Bartek Piasecki
16:30-17:30 zajęcia taneczne (dzieci 7-12 lat) sala wystawiennicza instruktor: Bartek Piasecki
17:00-20:00sekcja ping-pongsala integracji społecznej
opiekun: Weronika Gontarz
17:30-18:30taniec towarzyski dla dorosłychsala wystawienniczainstruktor: Bartek Piasecki
18:00-20:00malarstwo dla dorosłychsala plastycznainstruktor: Aleksandra Sztura
18:30-19:30zajęcia usprawniające dla dorosłych sala wystawiennicza instruktor: Karolina Moskalik

PIĄTEK

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
17:00-18:00 nauka gry na gitarze sala muzycznainstruktor: Tomasz Zaręba
18:00-19:00 koło kabaretowo-teatralne sala wystawiennicza instruktor: Tomasz Zaręba
19:00-20:00próba zespołu Ale-Babkisala muzycznainstruktor: Tomasz Zaręba

SOBOTA

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
09:00-13:00 korepetycje z matematyki sala plastyczna instruktor: Anna Rychlak
09:00-13:00 korepetycje z matematyki sala muzycznainstruktor: Jakub Zajczewski
10:00-13:00 zbiórka skautów Europy WILCZKI sala wystawiennicza opiekun: Alicja Cabanek
10:00-13:00 dziecięca sekcja ping-pong sala integracji społecznej opiekun: Weronika Gontarz

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DO GOK! 🙂