HARMONOGRAM ZAJĘĆ

ORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W DZIADOWEJ KŁODZIE


PONIEDZIAŁEK

godzinarodzaj zajęćmiejsceinstruktor/opiekun
16:00-17:00język angielski dla dziecisala integracjilektor: Aleksandra Janiszewska
17:00-18:00język angielski dla młodzieżysala integracjilektor: Aleksandra Janiszewska
18:30-19:30zajęcia usprawniające dla dorosłychsala kominkowainstruktor: Karolina Moskalik

WTOREK

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
14:00-19:00korepetycje z matematykisala integracjiinstruktor: Anna Rychlak
15:00-16:30 koło plastyczne ( I grupa)sala plastycznainstruktor: Justyna Pietroń
15:00-16:00nauka gry na gitarzesala muzycznainstruktor: Tomasz Zaręba
17:00-18:30 koło plastyczne ( II grupa) sala plastycznainstruktor: Justyna Pietroń
16:00-17:00 młodzieżowe koło teatralne sala kominkowa instruktor: Tomasz Zaręba
17:00-18:00próba zespołu Ale-Babkisala kominkowainstruktor: Weronika Gontarz
18:00-19:00 koło teatralno – kabaretowe dla dorosłychsala kominkowa instruktor: Tomasz Zaręba

ŚRODA

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
09:00-14:00 szkolenie komputerowe dla seniorów sala kominkowa instruktor: Piotr Kolniak

CZWARTEK

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun
14:00-19:00 zajęcia wokalne /instrumentalne sala muzyczna instruktor: Jakub Zapolny
16:00-16:30 disco dance (dzieci 3-6 lat) sala kominkowa instruktor: Bartek Piasecki
16:30-17:30 zajęcia taneczne (dzieci 7-12 lat) sala kominkowa instruktor: Bartek Piasecki
16:00-17:00język angielski dla dziecisala integracji
lektor: Aleksandra Janiszewska
17:30-18:30taniec towarzyski dla dorosłychsala kominkowainstruktor: Bartek Piasecki
18:30-20:00malarstwo dla dorosłychsala plastycznainstruktor: Paweł Oleszkiewicz

SOBOTA

godzina rodzaj zajęć miejsce instruktor/opiekun

09:00-12:00

zbiórka Orląt
Jednostka Strzelecka 2015
sala kominkowaopiekun: Jacek Śródka
10:00-13:00 zbiórka skautów Europy WILCZKI sala integracji opiekun: Martyna Cabanek

Cennik zajęć dostępny w zakładce OFERTA 🙂

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DO GOK! 🙂